Lord of the Ocean


Star Star Star Star Star
Grać na pełnym ekranie
Lord of the Ocean
Cechy Lord of the Ocean
 • Producent Novomatic
 • Typ slotu Automaty Hazardowe
 • Linie wygrywające 10
 • Bębny 5
 • Min. wartość żetonu 1
 • Maks. wartość żetonu 1000
 • Procent zwrotu (RTP) 95.1%
 • Gra bonusowa Nie
 • Darmowe spiny Tak
 • Symbol Wild Nie
 • Symbol Scatter Tak
 • Opcja autoplay Tak
 • Mnożnik Nie

Lord of the Ocean online

Jeśli już mowa o automatach do gry, nie sposób pominąć popularnego slotu Lord of the Ocean od Novomatic. Wydana w 2013 roku gra przeniesienie nas w tajemnicze głębiny oceaniczne. Według mitologii greckiej ich władcą był Posejdon, któremu poświęcona została tematyka omawianego w tej recenzji slotu.

Automat wyprodukowało studio Novomatic, które na popularność i szacunek swojej marki pracuje już od 1998 roku. Bez Novomatic branża gier hazardowych nie byłaby z pewnością tak bogata i intrygująca. W portfolio dzieł tego producenta, poza Lord of the Ocean online, można znaleźć również inne ekscytujące gry, na przykład Dancing Lantern, Amazon’s Diamonds, Book of Atlantis. Na naszej stronie znajdziesz dziesiątki automatów wraz z recenzjami. Wśród nich jest także gra Lord of the Ocean – gra hazardowa za darmo, która poleca się do wypróbowania.

Zakłady, zmienność i RTP slotu Lord of the Ocean

Lord of the Ocean jest automatem wideo zbudowanym z planszy o klasycznych wymiarach 5 kolumn i 3 rzędów. Nagrody podczas zwykłej rozgrywki wypłacane są na podstawie ośmiu symboli, które powinny powtórzyć się co najmniej 3 razy w którejś z 10 ustalonych wcześniej linii wypłat.

Całkowita stawka zakładu wybierana jest poprzez dwie odrębne wartości: liczbę linii (od 1 do 10) i zakład na pojedynczą linię (od 1 do 300). Daje to łączny zakład o bardzo dużej rozpiętości, czyli od 1 do 3,000 kredytów. Lord of the Ocean automat do gry ma wysoką wariancję i współczynnik RTP nieznacznie przekraczający 95,1%. Dzięki cechom specjalnym slotu maksymalna nagroda może sięgnąć osiągnąć postać nawet 10,044x wybranej stawki.

Gra wyświetla się nie tylko na komputerach, ale też na urządzeniach przenośnych. Na telefonach można grać w Lord of the Ocean na prawdziwe pieniądze, w wersji przeglądarkowej oraz w specjalnej aplikacji, co nie jest tak oczywistym rozwiązaniem, jeśli chodzi o sloty. Naciskając dłużej na przycisk Start możesz uruchomić tryb auto. Ten nie ma żadnych bardziej szczegółowych ustawień i pozwala na włączenie nieskończonej liczby samoczynnych zakręceń.

Tabela wypłat i bonusowe funkcje automatu

Symbol bonusowy Scatter pełni zarazem funkcję ikony Wild, która ma łączyć się z innymi symbolami tak, by utworzyć płatny układ zastępując brakujące. Za pomocą trzech lub większej liczby symboli Scatter można dodatkowo włączyć tryb składający się z 10 darmowych spinów z rozszerzającym się symbolem specjalnym.

Na początku funkcji Free Games wybrany zostanie jeden wylosowany przez grę symbol. Symbol ten, w każdym wygranym spinie, rozszerza się na całą kolumnę i wypłaca nagrodę nawet wówczas, gdy nie zetknie się z podobnymi do siebie ikonami.

Zawsze po zwycięstwie w Lord of the Ocean bez depozytu pojawia się funkcja Double, czyli Gamble, która pozwala na podwojenie swojej nagrody, nawet 5 razy z rzędu. Na środku pojawiającego się okna ukaże się zakryta karta. Twoim zadaniem będzie przewidzenie jej koloru. Poprawny wynik zwiększy nagrodę dwukrotnie. Jeśli jednak nie uda Ci się zgadnąć, nagroda przepadnie. Funkcja może zostać wyłączona w dowolnej chwili.

Podczas zwykłej części gry Lord of the Ocean bez rejestracji dążymy do tego, by co najmniej 3 odpowiadające sobie ikony stworzyły którąś z dziesięciu potencjalnych linii. Wysokość wygranej podporządkowana jest stawce. Oto tabela nagród dla zakładu o wysokości 100 żetonów:

Symbol x3 x4 x5
Symbol Posejdona 1,000 10,000 50,000
Symbol kobiety 400 4,000 20,000
Skarb i posąg 300 1,000 7,500
Litery A i K 50 400 1,500
Q i 10 50 250 1,000
Symbol Scatter 200 2,000 20,000

Saldo gracza powiększy się również, gdy na planszy pojawią się 2 symbole władcy, kobiety i skarbu.

Grafika i nawigacja gry Lord of the Ocean Lord of the Ocean slot

Lord of the Ocean ma już prawie 10 lat, co odznacza się szczególnie, jeżeli spojrzeć na aspekt wizualny. Upływ czasu widać po poszczególnych elementach, które dziś odstają już niestety od współczesnych automatów. Kolorystyka gry bardzo dobrze wpływa jednak na jej odbiór, gdyż dzięki niej całość nadal nie jest męcząca dla zmysłu wzroku grającego. Nawigacja gry została okrojona do dwóch głównych przycisków, z czego jeden pozwala na jedno zakręcenie bębnami, a drugie to menu, po wejściu w które pojawia się więcej opcji.

Menu dzieli się na kilka zakładek, w tym Sound, Music i Paytable. W tej ostatniej można wyczytać, w jakie bonusowe i podstawowe funkcje została wyposażona Lord of the Ocean gra hot spot. Na dole wyskakującego okienka znajduje się opcja Max Bet pozwalająca na automatyczne ustawienie maksymalnego zakładu.

Lord of the Ocean – nasza opinia

Lord of the Ocean automat na telefon zyskał sobie sympatię wielu graczy. Grający najbardziej cenią sobie jej prostotę, która dotyczy ogólnego, czytelnego interfejsu, jak i wszelkich funkcji i mechanik. Slot ma standardowy sposób działania, a dostępne w nim bonusy nie są skomplikowane ani trudne w zrozumieniu. Specjalny tryb rozgrywki opiera się na darmowych spinach, podczas których losowany jest jeden symbol, który może w znaczący sposób wpłynąć na wysokość wygranej. Wygrana może zostać powiększona za pomocą funkcji Double.

Jeżeli nie przeszkadza Ci staromodna otoczka wizualna slotu Lord of the Ocean bez logowania, zagraj u nas bezpłatnie. Na naszej stronie, poza grą Lord of the Ocean demo, opublikowaliśmy również wiele innych ciekawych slotów.