Rise of Horus


Star Star Star Star Star
Grać na pełnym ekranie
Rise of Horus
Cechy Rise of Horus
 • Producent Evoplay
 • Typ slotu Automaty Hazardowe
 • Linie wygrywające 7
 • Bębny 5
 • Min. wartość żetonu 0.1
 • Maks. wartość żetonu 500
 • Procent zwrotu (RTP) 96.1%
 • Gra bonusowa Tak
 • Darmowe spiny Tak
 • Symbol Wild Tak
 • Symbol Scatter Tak
 • Opcja autoplay Tak
 • Mnożnik Nie

Rise of Horus – darmowy automat do gry

Evoplay za pośrednictwem swojego automatu o nazwie Rise of Horus gra na prawdziwe pieniądze sponsoruje nam wycieczkę do świata starożytnego Egiptu. Akcja automatu rozgrywana jest w czasie panowania w Egipcie boga nieba o imieniu – Horus. Gra, choć na pierwszy rzut oka wygląda skromnie, to naszpikowana jest wieloma interesującymi funkcjami. Przede wszystkim liczba linii w tej grze nie opiera się na tradycyjnych stałych liniach wypłat i w sumie istnieje nawet 243 linii. Gracze zdecydowanie uwielbiają wiele różnych sposobów na wygraną, które sprawiają, że rozgrywka jest dużo bardziej ekscytująca. Poznaj historię jednego z najpotężniejszych egipskich bogów i zdobądź Jackpota o wartości x4905 od postawionej stawki.

Pamiętaj, że każdy gracz może zapoznać się ze wszystkimi funkcjami i możliwościami, jakimi dysponuje ten automat dzięki wykorzystaniu wersji Rise of Horus demo, którą udostępniamy na naszej stronie. Możesz zagrać w Rise of Horus za darmo i bez rejestracji a później zdecydować czy chcesz kontynuować grę w kasynie online na prawdziwe pieniądze.

Charakterystyka automatu do gry Rise of Horus

Świat legendarnego boga Horusa przedstawiony w automacie do gry Rise of Horus bez logowania ujrzał świat w 2020 roku. Automat posiada 5 bębnów, 3 rzędy i 243 stałe płatne linie. Jego RTP wynosi 96,1%, co mieści się w standardach rynkowych. Skorzystanie z Jackpota o wartości x4905 od postawionej stawki wiąże się z grą za maksymalną stawkę, która w przypadku tego tytułu wynosi 500 monet, minimalna stawka to natomiast 0,1 monety. Gra wypełniona jest starożytnymi symbolami, które wyryte są w kamieniu, jest też wypełniona wieloma funkcjami specjalnymi takimi jak symbole Scatter, Wild czy chociażby darmowe spiny. O wszystkich opowiemy w dalszej części tej recenzji. Warto dodać, że gra jest dostępna na każdym urządzeniu mobilnym niezależnie od tego czy korzystasz z systemu Android, czy iOS. Gra automatycznie dostosuje się do Twojego urządzenia, a ty będziesz mógł cieszyć się grą.

Funkcje specjalne i tabela wypłat w Rise of Horus

Dokładnie tak jak obszerna jest historia boga Horusa tak samo pełny w różne funkcje bonusowe jest Rise of Horus automat do gry. Symbol Wild reprezentowany jest przez oko Horusa i jest podstawowym symbolem specjalnym, który może przemienić się w dowolnie innym symbol z wyjątkiem symbolu Scatter, aby utworzyć zwycięską kombinacją. Symbolem Scatter z kolei jest złota maska, która może uruchomić darmowe spiny oraz dodatkowe respiny. Jeżeli symbol ten pojawi się na 3 bębnie wywoła dodatkowy respin a bębny rozszerzą się i stworzą tablice 5×5. Jeżeli w trakcie rundy respin pojawi się dodatkowo minimum jeden symbol Scatter tablica powiększy się do 5×7 a wszystkie bębny zaczną się świecić co oznacza, że znacząco zwiększają się szansę na zwycięskie kombinację i dodatkowe mnożniki. Liczba darmowych spinów zależy od ilość symboli Scatter, które pojawią się na tablicy.

Absolutnie unikalną funkcją w Rise of Horus bez depozytu są bonusy losowe, które noszą nazwę „Prezenty Horusa”. Pojawić się mogą w zasadzie w każdym momencie podczas rundy, w której nie pojawią się żadne zwycięskie kombinacje. Prezenty polegają na zastąpieniu maksymalnie 3 nisko płatnych symboli, symbolem Wild. Rise of Horus automat posiada tabelę wypłat podzieloną na dwie kategorie symboli, są to symbole o wysokiej wartości i niskiej. Poniżej przedstawiamy tabelę ze wszystkimi symbolami, które znajdziesz w trakcie gry.

 

Symbol X3 X4 X5
Ptak 0,1 0,3 1,2
Dzięcioł 0,5 1,5
Pies 0,2 0,7 2
Lew 0,3 1 2,5
Wąż 0,5 1,5 3
Fioletowy koń 0,8 2,5 6
Zielona kobra 1 3,5 8
Niebieski lew 1,5 5 15
Horus 2 7 20

Jak grać na automacie Rise of Horus?

Deweloper Evoplay wykonał doskonałą pracę przy automacie Rise of Horus online. Gra jest przystępna, prosta i ekscytująca. Grafika jest dopracowana, tablica sprawia wrażenie wyrytej w kamieniu, a po dwóch stronach ustawione są święte papugi, które pilnują całej rozgrywki. Rozpoczęcie gry wiąże się wyłącznie z ustanowienie odpowiedniej stawki na każdy spin, można to zrobić posługując się przyciskami + i – w sekcji „BET” na głównej belce funkcyjnej. Mimo że gra wydaje się bardzo prosta, zawsze konieczne jest zapoznanie się z instrukcją i zasadami gry stworzonymi przez twórcę. Poniżej przedstawiamy spis przycisków i funkcji jaką pełnią w grze:

🎰 Spin – przycisk umiejscowiony na samym środku ekranu, kliknięcie oznacza zakręcenie bębnami.

🎰 Bet – sekcja pozwalająca na zarządzanie stawką za pomocą przycisków + i –.

🎰 „i” – kliknięcie przenosi nas do instrukcji tego automatu oraz tabeli wypłat.

🎰 Autospin – przytrzymanie przycisku oznaczającego spin pozwoli nam aktywować funkcję automatycznej rozgrywki.

🎰 Strzałki w 4 strony świata – przejście w tryb pełnoekranowy.

🎰 Koło zębate – podstawowe ustawienia automatu takie jak głośność dźwięków etc.

🎰 Głośnik – włączenie lub wyłączenie dźwięku w grze.

🎰 Podwójna strzałka – przyspieszenie tempa gry.

Nasza opinia

Rise of Horus gra to genialny automat! Tematyka, funkcje I mechanika gry trafią do absolutnie każdego gracza kasynowego. Tabela wypłat i mnogość opcji generujących zyski jest zniewalająca i nie pozwala się nudzić. W tej grze cały czas coś się dzieje. Deweloper przygotował ciekawe animacje, które pozwalają nam lepiej poznać historię potężnego Horusa. Mnożnik dochodzący do x4905 sprawia, że za każdym razem z niecierpliwością obserwujemy kręcące się bębny, z myślą, że być może to właśnie w tej rundzie trafimy Jackpota. Jeżeli jesteś fanek kultury starożytnego Egiptu to tym bardziej nie możesz pominąć tej produkcji, tym bardziej że gra dostępna jest w wersji Rise of Horus bez rejestracji.