More Gold Diggin


Star Star Star Star Star
Grać na pełnym ekranie
More Gold Diggin
Cechy More Gold Diggin
 • Producent Betsoft
 • Typ slotu Automaty Hazardowe
 • Linie wygrywające 5
 • Bębny 25
 • Min. wartość żetonu 25
 • Maks. wartość żetonu 125
 • Procent zwrotu (RTP) 94.35%
 • Gra bonusowa Nie
 • Darmowe spiny Tak
 • Symbol Wild Tak
 • Symbol Scatter Nie
 • Opcja autoplay Tak
 • Mnożnik Nie

More Gold Diggin – darmowy automat do gry

Automat More Gold Diggin bez rejestracji to gra, której akcja toczy się w opustoszałej kopalni złota. Na samym początku jesteśmy witani przez dwóch górników, którzy oprowadzają nas po kopalni i pozwalają odkrywać jej różne tajemnice, które przy okazji mogą znacząco podnieść nasz domowy budżet. Automat jest dziełem studia deweloperskiego Betsoft i pojawił się na rynku dawno, bo w 2014 roku. Mimo że minęło wiele lat od premiery tej gry, to absolutnie nie zauważymy tego w sposobie wykonania i poziomie grywalność. Gra dzięki swojej niecodziennej oprawie i intrygującym funkcjom może zapewnić wielogodzinną zabawę przed komputerem lub dowolnym urządzeniem mobilnym.

W More Gold Diggin bez logowania można zagrać całkowicie za darmo na naszej stronie internetowej. Jest to doskonała okazja, aby poćwiczyć i zapoznać się z funkcjonalnością gry całkowicie bez ryzyka. Skorzystaj już teraz z wersji More Gold Diggin demo i odwiedź historyczną kopalnię złota.

Charakterystyka automatu More Gold Diggin

Potężna, naprawdę potężna wygrana dochodząca do x18,640 od postawionej stawki to najważniejsza cecha szczególna automatu More Gold Diggin online. Dzieło stworzone przez Betsoft nie posiada tradycyjnej tablicy, do których jesteśmy przyzwyczajeni podczas korzystania z gier slotowych. W zamian tego otrzymujemy kaskadowy system nagród, 5 bębnów i 25 stałych linii wypłat. Charakteryzuje się to, że ułożenie zwycięskiej kombinacji powoduje wybuch symboli i pozostawienie miejsce na nowe, które spadając z góry, mogą utworzyć kolejne kombinacje ze zwiększony mnożnikiem. Każdy kolejny wybuch powoduje zwiększenie mnożnika o 1, maksymalnie możemy uzyskać mnożnik x5, który otrzymamy po 4 zwycięskich kombinacjach.

Deweloper zaimplementował tutaj naprawdę szeroki zakres stawkowania, gracz ma możliwość decydowania o wartości monety, a także o tym ile monet chce przeznaczyć na każdą linię. Wskutek tego minimalny zakład tego gry hazardowe za darmo automaty to 0,25 monety a maksymalny to aż 125 monet. Pokazuje to, że gra More Gold Diggin sloty na prawdziwe pieniądze jest idealna zarówno dla początkujących graczy jak i high rollerów.

Funkcje specjalne i tabela wypłat w More Gold Diggin

More Gold Diggin automat wypełniony jest przeróżnymi funkcjami, które jedną po drugiej zdecydowaliśmy się opisać poniżej.

Symbol Wild 3 laski dynamitu reprezentują symbol Wild, ich unikalną funkcją jest możliwość zastąpienia dowolnego symbolu w grze w celu ułożenia zwycięskiej kombinacji.
Darmowe spiny Funkcja uwielbiana przez wszystkich graczy kasynowych. Może zostać aktywowana przez 3 symbole beczki z napisem TNT, która spowoduje przypisanie 10 darmowych spinów. Pojawienie się tych symboli na tablicy spowoduje przejście do nowego ekranu. Rozpoczyna się on zabawną animacją, na której dwóch górników, którzy zabrali nas na wycieczkę, po kopalni wskakują na wózek po to, aby przenieść się do bardziej odległej jej części. Jak możesz się domyślić, spiny w rundach bonusowych podlegają zwiększonemu mnożnikowi, który zaczyna się od x3 i możesz podskoczyć do nawet x15 jeżeli uda nam się ułożyć wiele wygranych za jednym zakręceniem.
Mnożniki Wspominaliśmy o tym już wcześniej, ale warto doprecyzować tę kwestię. Mnożniki zwiększają się podczas kaskadowych wygranych. W praktyce każda kolejna wygrana prowadzi do zwiększenia mnożnika wygranej, który wygląda następująco: x2, x3 i x5 co kolejno odpowiada każdej kolejnej wygranej.
Double UP Funkcja hazardowa, która po każdej wygranej daje możliwość jej podwojenia. Decyzja o skorzystaniu z tej możliwości powoduje otwarcie nowego okienka, w którym na ekranie pojawi się 5 kard. Pierwsza karta jest odkryta, to karta bankiera, zadanie gracza jest wytypowanie karty, która okaże się wyższa od wartości karty bankiera. Poprawny wybór spowoduje podwojenie wygranej, natomiast błędny sprawi, że stracone zostaną wszystkie środki.

Będąc w podziemiach nieaktywnej kopalni, gracz napotyka na swojej drodze różne specyficzne rzeczy, które związane są z wcześniej wykonywaną tutaj pracą. Najbardziej wartościowy przedmiot to diament, który może nagrodzić nawet x12500 od postawionej stawki! Poniżej przedstawiamy tabelę z wartością wszystkich symboli w More Gold Diggin za darmo.

Symbol X3 X4 X5
Zielony glut 15 50 250
Czerwony rubin 20 75 375
Brązowa skała 25 100 500
Plama ropy 50 125 1000
Biały kamień 75 250 2500
Żółty kamień 100 500 5000
Diament 250 1250 12500

Jak grać na automacie More Gold Diggin?

More Gold Diggin gra to bardzo spójny automat posiadający wciągający temat. Dwóch poczciwych górników prowadzi nas za rękę podczas tej wycieczki. Grafika jest wyrazista, bardzo kolorowa w tle widzimy szyny i mnóstwo górniczych atrybutów, które bardzo urealniają rozgrywkę. More Gold Diggin bez depozytu rozpoczynamy od doboru stawki oraz ilości monet, które chcemy obstawić na każdą linię. Gdy już zdecydujemy wystarczy, że klikniemy przycisk „SPIN” i rozpoczniemy poszukiwanie diamentów oraz innych symboli. Ekran główny jest bardzo dobrze opisany, poniżej przedstawiamy wszystkie przyciski oraz ich funkcję:

 • „?” – przejście do tabeli wypłat oraz instrukcji gry.
 • Autoplay – uruchomienie funkcji automatycznej gry przez określoną ilość rund.
 • Double up – kliknięcie oznacza skorzystanie z funkcji hazardowej, która daje szansę na podwojenie wygranej.
 • Spin – zakręcenie bębnami.
 • Max bet – automatyczny obstawienie maksymalnego zakładu.
 • Bet per line – przyciskami + i – możemy sterować ilością monet na linię.
 • Choose coin – przyciskami + i – ustalamy wartość monety.
 • Koło zębate – przjeście do podstawowych ustawień gry.

Ostatnie słowo

More Gold Diggin automat do gry to bardzo atrakcyjna gra z olbrzymim jackpotem dochodzącym do x18,640 od postawionej stawki. Mały niesmak mogą budzić stosunkowo niskie wypłaty za 3 symbole w płatnej linii, ale mimo wszystko gra jest bardzo przyjemna dla oka. Automat posiada dużą zmienność i RTP na poziomie 94,53% a dodatkowe mnożniki i naprawdę wysokie wypłaty występujące po kaskadowych wygranych zachęcają do przetestowania tego tytułu