Royal Dynasty


Star Star Star Star Star
Grać na pełnym ekranie
Royal Dynasty
Cechy Royal Dynasty
 • Producent Novomatic
 • Typ slotu Automaty Hazardowe
 • Linie wygrywające 20
 • Bębny 5
 • Min. wartość żetonu 0.02
 • Maks. wartość żetonu 100
 • Procent zwrotu (RTP) 96.56%
 • Gra bonusowa Nie
 • Darmowe spiny Tak
 • Symbol Wild Tak
 • Symbol Scatter Tak
 • Opcja autoplay Tak
 • Mnożnik Nie

Royal Dynasty – darmowy slot online

Royal Dynasty dokładnie tak jak można sądzić po tytule, zabiera nas na królewski dwór, gdzie poznać możemy życie codzienne królów czy księżniczek. Automat jest dziełem utalentowanego studia deweloperskiego Novomatic, które w 2018 wypuściło na rynek tę produkcję. Podczas gry napotykamy na przeróżne atrybuty związane z rodziną królewską, a wszystko dookoła wypełnia bogactwo i przepych. Dzięki tej produkcji łącząc przyjemne z pożytecznym, masz szansę zobaczyć, jak wygląda życie rodziny królewskiej. Przy okazji zdobywając atrakcyjne nagrody, które możesz wygenerować dzięki kilku funkcjom specjalnym zaimplementowanym w tej grze.

Każdy gracz, który ma ochotę przetestować Royal Dynasty bez depozytu, ma możliwość zrobienia tego całkowicie za darmo i bez konieczności pobierania zewnętrznego oprogramowania. Wszystko dzięki wersji Royal Dynasty demo, którą udostępniamy na naszej stronie. Posiada ona wszystkie standardowe funkcje znajdujące się również w pełnej wersji tej gry. Dzięki temu jest to doskonała możliwość na poznanie mechaniki tej gry i przetestowanie wszystkich dostępnych możliwości.

Cechy Charakterystyczne Automatu Royal Dynasty

Royal Dynasty slot

Royal Dynasty bez logowania posiada tablicę zawierającą 5 bębnów, 3 rzędy i maksymalnie 20 płatnych linii. RTP w tej grze wynosi 96,1%, a zmienność ustanowiona została na umiarkowanym poziomie. Minimalny zakład w tej grze wynosi zaledwie 1 monetę, natomiast maksymalnie można obstawić aż 2000 monet. Dodatkowo gracze mają również możliwość zdecydowanie większą szansę na dostosowanie wielkości swoich zakładów ze względu dodatkowo opcje, które tutaj występują. Chodzi przede wszystkim o ilość aktywnych linii oraz wartość każdej monet. Jedna monet może posiadać współczynnik wartości od 0,5 do maksymalnie 10.

Automat Royal Dynasty online posiada funkcje, w której możemy otrzymać darmowe spiny. Aktywacja rundy bonusowej nastąpują w przypadku gdy na tablicy pojawią się co najmniej trzy symbole księcia i księżniczki. Maksymalnie możemy otrzymać nawet 45 darmowych obrotów! Co więcej, oba te symbole pełnią rolę symbolu Scatter a ułożenie 5 z nich w płatnej linii skutkuje zdobyciem Jackpota o wartości x10,000 od postawionej stawki. Podczas rundy bonusowej symbole Scatter, które znajdują się na tablicy, ale nie biorą udziału w zwycięskiej kombinacji, przemieniają się w symbole Wild. Sprawia to, że każda wygrana, w której partycypować będzie symbol Wild otrzyma dodatkowy mnożnik x2.

W mechanice gry istnieje również funkcja Gamble, dzięki której możemy zwiększyć naszą wygraną. Aby z niej skorzystać, konieczne jest kliknięcie przycisku „Gamble”, który znajduje się na dolnej belce. Skorzystanie z niej sprawi pojawienie się nowego ekranu, na którym widać specjalną drabinkę z migającym światłem. Gracz musi kliknąć po raz kolejny w przycisk Gamble co pozwoli zastopować migające światło, jeżeli zatrzyma się ono na poziomie wyżej, gracz pomnoży swoją nagrodę, jeżeli nie spadnie na poziom niższy a w ostateczności przegra wszystko.

Royal Dynasty za darmo posiada wbudowaną możliwość skorzystania z trybu autoodtwarzania, która możemy ustawić na określoną liczbę rund. Funkcji sprawia, że gra nie musi manualnie klikać przycisku spin, wszystko odbywa się w sposób automatyczny. Istnieje możliwość przerwania automatycznej rozgrywki poprzez kliknięcie przycisku Stop. Warto dodać, że do gry możliwe jest wykorzystanie dowolnego urządzenia mobilnego bez konieczności pobierania zewnętrznego oprogramowania czy też instalacji wtyczki flash.

Tabela wypłat w automacie Royal Dynasty

Możliwości wygranych w automacie Royal Dynasty gra są naprawdę bardzo rozbudowane. Większość symboli w grze związana jest z królewskimi atrybutami, oprócz standardowych wypłat istnieje również dodatkowy symbol bonusowy, który reprezentowany jest przez króla. W sytuacji, w której symbol ten bierze udział w zwycięskiej kombinacji powoduje on uaktywnienie mnożnika x2, dzięki czemu nasze wygrane są błyskawicznie dublowane. W poniższej tabeli przedstawiamy wartość poszczególnych symboli:

Symbol X2 X3 X4 X5
9, 10, J, Q 500 2,500 10,000
K, A 1,000 5,000 15,000
Złote monety 1,500 6,000 20,000
Posągi mosiężne 2,000 8,000 30,000
Kardynał 2,500 10,000 50,000
Książe 10,000 50,000 100,000
Księżniczka 10,000 50,000 100,000
Król 1,000 20,000 120,000 500,000

Podstawowe Zasady gry na automacie Royal Dynasty

Dokładnie tak jak większość gier od dewelopera Novomatic również Royal Dynasty automat do gry wygląda wizualnie bardzo dobrze, mimo że przecież nie jest to najnowsza gra na rynku. Wszystkie elementy renderują się bardzo szybko i nie widać utraty jakości na przykład podczas animacji lub w przypadku symboli. Rozpoczęcie gry wiąże się z ustanowieniem stawki, którą może dobrać, korzystając z kilku przycisków znajdujących się w dolnej części ekranu. Aby ułatwić nowym graczom proces rozpoczęcia przygody z tą produkcją, przedstawiamy listę dostępnych przycisków oraz opis funkcji jaką pełnią:

💎 Start – jak sama nazwa wskazuje, kliknięcie oznacza wprawienie bębnów w ruch.

💎 Autoplay – daje możliwość aktywacji funkcji automatycznej rozgrywki.

💎 Gamble – funkcja hazardowa, dzięki której możemy zduplikować naszą wygraną.

💎 Paytable – przejście do tabeli wypłat.

💎 1 Credit – ustawienie wartości każdej monety.

💎 Bet – stawka na każdy zakład.

💎 Bet/Line – ilość monet obstawianych na każdą linię.

💎 Lines – ilość aktywnych linii.

💎 Głośnik – możliwość sterowania dźwiękiem w grze.

Jak można zauważyć, w szczególności proces dobierania stawki w automacie Royal Dynasty gra na prawdziwe pieniądze jest stosunkowo rozbudowany. Warto więc dokładnie zapoznać się zobowiązującymi zasadami oraz instrukcją gry stworzoną przez dewelopera.

Wnioski

Royal Dynasty automat to bardzo atrakcyjna gra posiadająca interesującą i wciągającą tematykę. Jackpot w tej grze wynosi x10,000 od postawionej stawki a ilość dostępnych funkcji i możliwości wygranej sprawia, że gracze poświęcają mnóstwo czasu na próbę zdobycia maksymalnej wygranej. Skorzystaj z wersji Royal Dynasty bez rejestracji i zapoznaj się z tą grą już teraz!

Zagraj za darmo triangle Joker Strike slot Joker Strike
Zagraj za darmo triangle Mystery Planet slot Mystery Planet
Zagraj za darmo triangle King of Slots slot King of Slots
Zagraj za darmo triangle Lord of the Ocean slot Lord of the Ocean
Zagraj za darmo triangle Rise of Horus Rise of Horus
Zagraj za darmo triangle Three Wishes slot Three Wishes
Zagraj za darmo triangle More Gold Diggin slot More Gold Diggin
Zagraj za darmo triangle pink_elephants_slot Pink Elephants
Zobacz wszystkie